Česká pražírna prémiové kávy od roku 1995

Pečlivě vybíráme kávu z konkrétních parcel vybraných farem po celém světe.
Přímá spolupráce s jednotlivými farmáři 
Kávu pražíme ve vlastní pražírně v Bořeticích.
Pečlivě vybíráme kávu z konkrétních parcel vybraných farem po celém světe.
Přímá spolupráce s jednotlivými farmáři 
Kávu pražíme ve vlastní pražírně v Bořeticích.

Kdo jsme, náš postoj, naše historie

Café Jordán

Jsme česká rodinná pražírna s tradicí od roku 1995. Kávou žijeme, věnujeme jí tedy všechnu péči, kterou potřebuje k vynikající chuti.

Do naší kávy vybíráme ty nejkvalitnější kávové boby od partnerských farmářů z celého světa. Zkušený tým pak praží kávu klasicky do tmava, aby měla sladkost, hořkost i kyselost v dokonalé rovnováze.Našim cílem je dodávat lidem klid a pohodu nejen díky skvělé kávě, ale i prostřednictvím našeho kompletního nápojového servisu. Nejdříve vám pomůžeme vybrat spolehlivý kávovar ke koupi či pronájmu, se kterým vás naučíme pracovat. O ten se pak starají naši profesionální technici, kteří jsou dostupní na zelené lince. Těm, kteří neocení kávu, dodáme také čaj, horkou čokoládu, vodu a příslušenství.Našim cílem je dodávat lidem klid a pohodu nejen díky skvělé kávě, ale i prostřednictvím našeho kompletního nápojového servisu. Nejdříve vám pomůžeme vybrat spolehlivý kávovar ke koupi či pronájmu, se kterým vás naučíme pracovat. O ten se pak starají naši profesionální technici, kteří jsou dostupní na zelené lince. Těm, kteří neocení kávu, dodáme také čaj, horkou čokoládu, vodu a příslušenství.

Kontakt

Obchodní oddělení

Objednávky

Máte-li zájem o koupi anebo distribuci našich produktů, prosím, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení kde Vám rádi pomohou.
Radim: +420 607 455 454
email: radim.skoda@cafejordan.cz

V případě jakýchkoliv dotazů anebo připomínek týkajících se vaší objednávky, prosím neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis, kde Vám rádi pomohou.    
Oleg: +420 608 246 644
e-mail: obchod@cafejordan.cz

Office Praha

Pražírna Bořetice

CAFÉ JORDÁN spol. s r.o.
Chuchelská 537/16
143 00 Praha 4
IČ: 25661612
DIČ: CZ25661612
Č.ú.: 162 270 636 / 0300, ČSOB a.s.
Společnost je zapsaná v OR u MS v Praze oddíl C, vložka 5905

Pražírna kávy CAFÉ JORDÁN
Bořetice 457
691 08 Bořetice

Skvělá káva za dobrou cenu