Rodinná pražírna od roku 1995

Kdo jsme, náš postoj, naše historie

Jsme česká rodinná pražírna s tradicí od roku 1995. Kávou žijeme, věnujeme jí tedy všechnu péči, kterou potřebuje k vynikající chuti.

Do naší kávy vybíráme ty nejkvalitnější kávové boby od partnerských farmářů z celého světa. Zkušený tým pak praží kávu klasicky do tmava, aby měla sladkost, hořkost i kyselost v dokonalé rovnováze.Našim cílem je dodávat lidem klid a pohodu nejen díky skvělé kávě, ale i prostřednictvím našeho kompletního nápojového servisu. Nejdříve vám pomůžeme vybrat spolehlivý kávovar ke koupi či pronájmu, se kterým vás naučíme pracovat. O ten se pak starají naši profesionální technici, kteří jsou dostupní na zelené lince. Těm, kteří neocení kávu, dodáme také čaj, horkou čokoládu, vodu a příslušenství.Našim cílem je dodávat lidem klid a pohodu nejen díky skvělé kávě, ale i prostřednictvím našeho kompletního nápojového servisu. Nejdříve vám pomůžeme vybrat spolehlivý kávovar ke koupi či pronájmu, se kterým vás naučíme pracovat. O ten se pak starají naši profesionální technici, kteří jsou dostupní na zelené lince. Těm, kteří neocení kávu, dodáme také čaj, horkou čokoládu, vodu a příslušenství.

Chci dát skvělou kávu co nejvíce lidem. Proto se soustředíme na firmy. Během každodenních povinností nabízíme lidem pohodu a oddech u dobré kávy.
Svatopluk Jordán, zakladatel

Dopřejte si skvělou kávu i vy